Teška krađa u Brezju i Vukanovcu

U četvrtak 5. srpnja u Brezju nepoznati počinitelj je provalio u obiteljsku kuću 72-godišnje žene gdje je iz rashladne škrinje otuđio nekoliko desetaka kilograma svježeg i suhog mesa. 

Foto: Ilustracija

U četvrtak 5. srpnja u Brezju nepoznati počinitelj je provalio u obiteljsku kuću 72-godišnje žene gdje je iz rashladne škrinje otuđio nekoliko desetaka kilograma svježeg i suhog mesa. Materijalna šteta procjenjuje se na nekoliko tisuća kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.

U Vukanovcu u vremenu od 1. do 5. srpnja nepoznati počinitelj provalio je u kuću i gospodarske zgrade 43-godišnjeg muškarca. Počinitelj je iz obiteljske kuće otuđio drveni ormarić, dok je iz prostorije ljetne kuhinje otuđio mikrovalnu pećnicu, jedan televizor i bakreni poštanski sandučić sa zida kuće. Materijalna šteta procjenjuje se na nekoliko tisuća kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.



Stranica