Policijska službenica PU međimurske osvojila prvo mjesto na utrci “Trčanjem do boljeg mentalnog zdravlja”

• Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

U kategoriji policijskih službenika ispred PU međimurske sudjelovali su Jelena Taradi-Mihalović, Mario Sever, Nenad Veselko i Branko Polanec

Povodom obilježavanja Dana policije, u organizaciji Centra za mentalno zdravlje Visoke policijske škole Ministarstva unutarnjih poslova, u subotu, 28. rujna  2019. godine, na zagrebačkom Jarunu organizirana je tradicionalna utrka građana i policije.

Utrka pod nazivom “Trčanjem do boljeg mentalnog zdravlja” održana je oko jaurnskog jezera, u dužini od 6,3 kilometara.

Policijsku upravu međimursku predstavljali su policijska službenica  Jelena Taradi-Mihalović i policijski službenici Branko Polanec, Nenad Veselko i Mario Sever.

U kategoriji policijskih službenica uvjerljivo prvo mjesto osvojila je Jelena Taradi-Mihalović, dok su kolege u iznimno jakoj konkurenciji, utrkujući se protiv dosta mlađih kolega, od ukupno 246 trkača, zauzeli deveto mjesto (Mario Sever), 52 (Nenad Veselko) i 67 (Branko Polanec).

Medalju za osvojeno prvo mjesto Jeleni su uručili potpredsjednik Vlade i ministar unutarnjih poslova dr.sc. Davor Božinović i glavni ravnatelj policije Nikola Milina, dok je čestitke našim trkačima uputio načelnik PU međimurske, Ivan Sokač.