Teško ozlijedio suprugu

Slika Fotografije/Opcenite fotografije/Nasilje/obiteljsko_nasilje1.jpg

Policijska uprava međimurska, 11. siječnja u 14.45 sati, zaprimila je telefonsku obavijest ženske osobe iz Piškorovca da ju je istukao suprug. Kriminalističkim istraživanjima, utvrđeno je da se u Piškorovcu u obiteljskoj kući, 11. siječnja oko 14,30 sati, 30-godišnjak pod utjecajem alkohola u količini od 1,97 g/kg, nasilnički ponašao prema svojoj nevjenčanoj 29-godišnjoj supruzi, tako da ju je uhvatio za kosu i bacio na pod obložen keramičkim pločicama u koji je udarila glavom.  

Foto: Ilustracija

Policijska uprava međimurska, 11. siječnja u 14.45 sati, zaprimila je telefonsku obavijest ženske osobe iz Piškorovca da ju je istukao suprug.

Kriminalističkim istraživanjima, utvrđeno je da se u Piškorovcu u obiteljskoj kući, 11. siječnja oko 14,30 sati, 30-godišnjak pod utjecajem alkohola u količini od 1,97 g/kg, nasilnički ponašao prema svojoj nevjenčanoj 29-godišnjoj supruzi, tako da ju je uhvatio za kosu i bacio na pod obložen keramičkim pločicama u koji je udarila glavom.

Na Hitnom bolničkom prijemu Županijske bolnice Čakovec ženskoj osobi pružena je liječnička pomoć, kojom prilikom je utvrđeno da je zadobila teške tjelesne ozljede pa je zadržana na liječenju.

Počinitelj je uhićen te će tijekom jutra biti priveden na Prekršajni sud u Čakovcu, a također protiv počinitelja slijedi podnošenje kaznene prijave Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.



Stranica