Tijekom vikenda osam teških krađa

Slika Fotografije/Opcenite fotografije/Kradja/staklena_vrata.jpg

U Strahonincu, u Čakovečkoj ulici, tijekom noći s 26. na 27. srpnja nepoznati počinitelj provalio je u ugostiteljski objekat u vlasništvu 50-godišnjaka iz Gornjeg Kuršanca. Nepoznati počinitelj je razbio staklo na vratima, te je iz registar kase u lokalu otuđio nekoliko stotina kuna.

Foto: Ilustracija

U Strahonincu, u Čakovečkoj ulici, tijekom noći s 26. na 27. srpnja nepoznati počinitelj provalio je u ugostiteljski objekat u vlasništvu 50-godišnjaka iz Gornjeg Kuršanca. Nepoznati počinitelj je razbio staklo na vratima, te je iz registar kase u lokalu otuđio nekoliko stotina kuna. Materijalna šteta cijeni se na nekoliko stotina kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.

 

U Murskom Središću, Trg braće Radić u vremenu od 26. do 27. srpnja nepoznati počinitelj provalio je u pričuvno skladište privatnog poduzeća iz Murskog Središća. Počinitelj je nasilno otvorio vrata skladišta, a zatim je iz unutrašnjosti zamrzivača otuđio veću količinu mesnih proizvoda. Materijalna šteta cijeni se na nekoliko tisuća kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.

U Knezovcu, 28. srpnja u vremenu od 3.55 do 4 sata nepoznati počinitelj provalio je u trgovinu privatnog poduzeća iz Knezovca. Iz unutrašnjosti počinitelj je iz registar kase otuđio nekoliko stotina kuna, razne cigarete i jedan mobitel. Materijalna šteta cijeni se na nekoliko tisuća kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.

U Mihovljanu, u Ulici Vladimira Nazora u vremenu od 27. do 28. srpnja nepoznati počinitelj provalio je u osobno vozilo čakovečkih registarskih oznaka. Počinitelj je ušao u otvorenu garažu, a nakon što je nasilno otvorio vrata osobnog automobila, iz unutrašnjosti je otuđio sunčane naočale, dokumente vozila, kao i putovnicu oštećenog vlasnika. Materijalna šteta cijeni se na nekoliko tisuća kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.

U Mihovljanu, u Ulici Vladimira Nazora tijekom noći s 27. na 28. srpnja, nepoznati počinitelj provalio je u osobno vozilo čakovečkih registarskih oznaka u vlasništvu 59-godišnjaka iz Čakovca. Počinitelj je na neutvrđeni način otvorio vozilo, a zatim je iz vozila otuđio daljinski upravljač za zatvaranje vratiju. Materijalna šteta cijeni se na nekoliko stotina kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.

U Murskom Središću, u Ulici Josipa Broza Tita tijekom noći s 27. na 28. srpnja nepoznati počinitelj provalio je u poslovnicu za otkup zlata u vlasništvu privatnog poduzeća iz Zagreba. Nepoznati počinitelj je nasilno otvorio prozor objekta, a zatim je iz unutrašnjosti otuđio jedan mobitel, punjač za mobitel, digitalnu vagu i jednu kameru. Također otuđio je i manju količinu hrvatskih kuna u kovanicama. Materijalna šteta utvrditi će se naknadno po zaprimanju odštetnog zahtjeva, a protiv počinitelja slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.

U Podturnu, u Čakovečkoj ulici, u vremenu od 26. do 28. srpnja nepoznati počinitelj provalio je u otvoreno skladište poduzeća iz Čakovca. Počinitelj je podesnim predmetom pokidao žičanu ogradu, te je na dvorištu provalio u dvije garaže, odakle je otuđio razne dijelove za kombajn i metalni otpad. Također iz dvorišta je otuđio i metalni boks dimenzije 2,5 x 2,5 metara. Materijalna šteta cijeni se na više desetaka tisuća kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.

U Štefancu, u Ulici braće Radić 28. srpnja u vremenu od 23 do 23.30 sati nepoznati počinitelj provalio je u skladište kafe bara u vlasništvu privatnog poduzeća iz Čakovca. Nepoznati počinitelj je nasilno otvorio prozor, a zatim je iz unutrašnjosti otuđio žensku torbicu sa manjom količinom hrvatskih kuna i osobnim dokumentima 35-godišnjakinje iz Belice. Materijalna šteta cijeni se na nekoliko stotina kuna, a protiv počinitelja podnijeti će se kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Čakovcu.



Stranica